Systemy Rynnowe

Rynny z PVC- tworzywo PCV o wysokiej trwałości składające się z wielu elementów takich jak: rury spustowe, elementy łączce i inne akcesoria.

Rynny ze stali - stal pokryta warstwą cyny lub cynku. Estetyczne wykonanie w wielu barwach dostępnych lakierów na rynku, są bardzo odporne na korozję oraz działanie wielu czynników atmosferycznych.

Rynny tytancynk - Rynny i rury oraz blachy cynkowo-tytanowe są bardzo trwałe a czas ich użytkowania określany jest przez różne źródła techniczne nawet na 120 lat.

Rynny miedziane - Materiały do produkcji rynien i rur z miedzi są trwałe, odporne na zmiany temperatury, promienie UV i korozję. Grubość blach użytych do ich produkcji wynosi 0,6 mm . Na powierzchniach rynny i rury miedzianej wytwarza się z upływem czasu warstwa patyny skutecznie i samoczynnie chroniąca ją przed ich dalszą korozją.

Rynny aluminiowe - są całkowicie odporne na korozję, ich trwałość jest oceniana na ponad 100 lat. Różnorodne kolory powłok kryjących pasują do typowych pokryć dachowych, choć ze względu na duże średnice rynien trudno dobrać je do niedużych przybudówek czy altan. Aby uniknąć pracochłonnej obróbki, warto korzystać z ciągłych systemów wytwarzanych bezpośrednio na placu budowy

PRZYKŁADOWE REALIZACJE


PRODUCENCI