Dachówka betonowa

Dachówka betonowa to jedna z najpopularniejszych i najstarszych materiałów pokryć. Są one małe i sprawdzają się świetnie przy pokrywaniu skomplikowanych dachów, przy czym bardzo łatwo wymienić jest uszkodzone dachówki. Jakby tego było mało, są one niepalne, świetnie tłumią dźwięki i dobrze znoszą zmiany temperatur.

W naszej ofercie znajduje się mnóstwo modeli w przeróżnych barwach produkowanych przez naszych 4 producentów.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE


PRODUCENCI


Brass znane jako „twarde jak kamień” dachówki cementowe, są one najlepszym wyborem dla tych, dla których szczególnie ważne jest bezpieczeństwo i odporność na działanie warunków pogodowych. Dachówki firmy BRASS pewnie leżą na dachu, są odporne na pękanie, a co więcej, z biegiem czasu stają się coraz twardsze. Dzięki innowacyjnej technologii dachówki zostają bardzo długo czyste oraz charakteryzują się wyjątkowo dobrym bilansem ekologicznym.

CREATON to przedsiębiorstwo bogate w tradycje, lider na rynku dachówki karpiówki i jeden z wiodących producentów dachówki tłoczonej w Europie. CREATON daje rynkowi impuls i wspiera Klienta innowacjami jak i wzbudza podziw u wszystkich partnerów ideą marki nowej kultury dekarskiej. To wszystko wyróżnia markę CREATON w Polsce jak i na płaszczyźnie międzynarodowej.

Firma Roben posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych w Europie i Stanach Zjednoczonych czego 3 zlokalizowane są w Polsce. Oferta obejmuje przeszło 1500 produktów w tym dachówki ceramiczne, cegły, płyty klinkierowe, pustaki poryzowane, klinkierowe cegły, systemy schodowe i inne elementy budowlane/gotowe.

Wienerberger to wiodący międzynarodowy dostawca materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych. Ich wiedza i doświadczenie są widoczne we wszystkich obszarach życia. Jako dostawca materiałów budowlanych produkują wysokiej jakości ceramiczne cegły konstrukcyjne, ceramiczne rozwiązania na elewacje, dachówki ceramiczne, systemy rur ceramicznych oraz z tworzyw sztucznych, a także ceramiczne i betonowe rurki.