Dachy z blachodachówki

Blachodachówka jest to pokrycie dachowe produkowane z ocynkowanych blach stalowych, które nadaje się na wszystkie rodzaje dachów od minimalnego kąta 9 - 12 stopni. Blachodachówka sprzedawana jest:
Modułowo - pojedyncze arkusze blachy wymiarowo zbliżonych do 70cm szerokości i 120cmm długości.
W arkuszach - arkusze mogą mieć nawet kilka metrów, zwykle produkowane są w danym wymiarze dostosowanym po projekt domu.
Samonośna - rodzaj blachodachówki z wyprofilowana łatą w górnej krawędzi panelu.


PRZYKŁADOWE REALIZACJE


PRODUCENCI


BUDMAT - System stalowych pokryć dachowych BUDMAT od lat z powodzeniem tworzy dom. Jest jego zwięczeniem i doskonałym dopełnieniem. Dzięki temu nasze pokrycia dachowe zapewniają Państwu komfort, bezpieczeństwo i tak potrzebny każdemu z nas spokój.

PRUSZYŃSKI - największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

PLANNJA - Plannja oferuje kompletny pakiet do pokrycia Twojego dachu. To upraszcza zakupy - nie musisz już sam szukać potrzebnych elementów w różnych miejscach. Ponadto dzięki wzajemnemu dopasowaniu wszystkich detali Twój dach będzie odznaczał się lepszą funkcjonalnością i dłuższym okresem żywotności. Wreszcie, aby zapewnić jednolity wygląd systemu stosujemy wspólny program kolorów dla blachodachówek i akcesoriów.

LINDAB - Lindab to międzynarodowa Grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa ze stali i cienkich blach stalowych.

RUUKKI - Ruukki jest dostawcą energooszczędnych rozwiązań ze stali, które zapewniają lepsze warunki życia, pracy i przemieszczania się.

GERARD ROOFS - AHI Roofing jest światowym liderem w produkcji i technologii stalowych pokryć dachowych. Nasza oferta produktowa obejmuje szeroką gamę profili dachowych odpowiadających różnym stylom architektonicznym domów. Źródłem naszego sukcesu jest umiejętność rozpoznawania potrzeb oraz wymagań rynku.

BLACHDOM PLUS - Firma BLACHDOM PLUS została założona w 2001 r. Początki działalności to dystrybucja blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych, okien dachowych, folii i membran paroprzepuszczalnych oraz innych akcesoriów związanych z konstrukcją dachów. Doświadczenie uzyskane na tym polu jak i dalsza chęć rozwoju, pomogły w podjęciu decyzji o rozpoczęciu produkcji. Od 2006 r. funkcjonuje nowoczesny, wybudowany od podstaw zakład produkcyjny w Rybarzowicach k/ Bielska-Białej, gdzie wytwarzane są 4 profile blach dachówkowych, panel dachowy „na rąbek” oraz 5 profili blach trapezowych.

Polski producent pokryć dachowych i elewacyjnych.

Bratex Dachy to firma z polskim kapitałem, która jako producent blachy, działa na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokogatunkowych blach dachowych oraz stalowego systemu rynnowego Struga. Przedsiębiorstwo Bratex Dachy zostało w 1996 roku pierwszym bezpośrednim importerem lakierowanych blach w kręgach produkowanych przez skandynawski koncern SSAB, który jest światowym liderem w produkcji stali wysoko wytrzymałej i do dnia dzisiejszego jest czołowym dostawcą firmy.

Firma Finco-Stal Serwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., działająca od 2000 roku, jest niezależnym Stalowym Centrum Serwisowym z polskim kapitałem, specjalizującym się w sprzedaży wyrobów płaskich ze stali węglowej.