Blacha trapezowa

Blachy trapezowe to materiał do krycia dachów i elewacji, jest on wytrzymały, ekonomiczny i posiada sztywną konstrukcje. Produkowane są ze stalowej blachy ocynkowanej, alucynkowej, powlekanej i aluminiowej powlekanej. Wybór profili od 6mm do 200mm

PRZYKŁADOWE REALIZACJE


PRODUCENCI


BUDMAT - System stalowych pokryć dachowych BUDMAT od lat z powodzeniem tworzy dom. Jest jego zwięczeniem i doskonałym dopełnieniem. Dzięki temu nasze pokrycia dachowe zapewniają Państwu komfort, bezpieczeństwo i tak potrzebny każdemu z nas spokój.

PRUSZYŃSKI - największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

PLANNJA - Plannja oferuje kompletny pakiet do pokrycia Twojego dachu. To upraszcza zakupy - nie musisz już sam szukać potrzebnych elementów w różnych miejscach. Ponadto dzięki wzajemnemu dopasowaniu wszystkich detali Twój dach będzie odznaczał się lepszą funkcjonalnością i dłuższym okresem żywotności. Wreszcie, aby zapewnić jednolity wygląd systemu stosujemy wspólny program kolorów dla blachodachówek i akcesoriów.

LINDAB - Lindab to międzynarodowa Grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa ze stali i cienkich blach stalowych.

RUUKKI - Ruukki jest dostawcą energooszczędnych rozwiązań ze stali, które zapewniają lepsze warunki życia, pracy i przemieszczania się.

BLACHDOM PLUS - Firma BLACHDOM PLUS została założona w 2001 r. Początki działalności to dystrybucja blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych, okien dachowych, folii i membran paroprzepuszczalnych oraz innych akcesoriów związanych z konstrukcją dachów. Doświadczenie uzyskane na tym polu jak i dalsza chęć rozwoju, pomogły w podjęciu decyzji o rozpoczęciu produkcji. Od 2006 r. funkcjonuje nowoczesny, wybudowany od podstaw zakład produkcyjny w Rybarzowicach k/ Bielska-Białej, gdzie wytwarzane są 4 profile blach dachówkowych, panel dachowy „na rąbek” oraz 5 profili blach trapezowych.

Polski producent pokryć dachowych i elewacyjnych.

Bratex Dachy to firma z polskim kapitałem, która jako producent blachy, działa na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokogatunkowych blach dachowych oraz stalowego systemu rynnowego Struga. Przedsiębiorstwo Bratex Dachy zostało w 1996 roku pierwszym bezpośrednim importerem lakierowanych blach w kręgach produkowanych przez skandynawski koncern SSAB, który jest światowym liderem w produkcji stali wysoko wytrzymałej i do dnia dzisiejszego jest czołowym dostawcą firmy.

Firma Finco-Stal Serwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., działająca od 2000 roku, jest niezależnym Stalowym Centrum Serwisowym z polskim kapitałem, specjalizującym się w sprzedaży wyrobów płaskich ze stali węglowej.