Blacha "na rąbek"

Blachy na rąbek to nowoczesne rozwiązanie w kształcie znanym od lat - blach z rąbkiem stojącym. W zależności od potrzeb klienta blachy są produkowane na dowolną długość, łączenie paneli jest na zatrzask bez potrzeby zaginania rąbka. Są one tak wyprofilowane, aby ograniczyć ewentualne pofalowanie powierzchni na skutek rozszerzalności termicznej materiału.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE


PRODUCENCI


BUDMAT - System stalowych pokryć dachowych BUDMAT od lat z powodzeniem tworzy dom. Jest jego zwięczeniem i doskonałym dopełnieniem. Dzięki temu nasze pokrycia dachowe zapewniają Państwu komfort, bezpieczeństwo i tak potrzebny każdemu z nas spokój.

PRUSZYŃSKI - największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

PLANNJA - Plannja oferuje kompletny pakiet do pokrycia Twojego dachu. To upraszcza zakupy - nie musisz już sam szukać potrzebnych elementów w różnych miejscach. Ponadto dzięki wzajemnemu dopasowaniu wszystkich detali Twój dach będzie odznaczał się lepszą funkcjonalnością i dłuższym okresem żywotności. Wreszcie, aby zapewnić jednolity wygląd systemu stosujemy wspólny program kolorów dla blachodachówek i akcesoriów.

LINDAB - Lindab to międzynarodowa Grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa ze stali i cienkich blach stalowych.

RUUKKI - Ruukki jest dostawcą energooszczędnych rozwiązań ze stali, które zapewniają lepsze warunki życia, pracy i przemieszczania się.

BLACHDOM PLUS - Firma BLACHDOM PLUS została założona w 2001 r. Początki działalności to dystrybucja blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych, okien dachowych, folii i membran paroprzepuszczalnych oraz innych akcesoriów związanych z konstrukcją dachów. Doświadczenie uzyskane na tym polu jak i dalsza chęć rozwoju, pomogły w podjęciu decyzji o rozpoczęciu produkcji. Od 2006 r. funkcjonuje nowoczesny, wybudowany od podstaw zakład produkcyjny w Rybarzowicach k/ Bielska-Białej, gdzie wytwarzane są 4 profile blach dachówkowych, panel dachowy „na rąbek” oraz 5 profili blach trapezowych.

Polski producent pokryć dachowych i elewacyjnych.

Bratex Dachy to firma z polskim kapitałem, która jako producent blachy, działa na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokogatunkowych blach dachowych oraz stalowego systemu rynnowego Struga. Przedsiębiorstwo Bratex Dachy zostało w 1996 roku pierwszym bezpośrednim importerem lakierowanych blach w kręgach produkowanych przez skandynawski koncern SSAB, który jest światowym liderem w produkcji stali wysoko wytrzymałej i do dnia dzisiejszego jest czołowym dostawcą firmy.

Firma Finco-Stal Serwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., działająca od 2000 roku, jest niezależnym Stalowym Centrum Serwisowym z polskim kapitałem, specjalizującym się w sprzedaży wyrobów płaskich ze stali węglowej.