Локка, і рефексивної парадигми, яка, попри те, що вважається сучасною і актуальною, має свої витоки у роботах І. Педагогічні роботи Канта, на думку дослідниці, наразі є дещо недооціненими, адже уважний їх розгляд показує, насільки філософ випередив свій час і наскільки близькими постають його ідеї до сучасних освітніх реформ. Викладачі обговорили типові проблеми і помилки учнів при написанні учнями науково-дослідницьких робіт, а також методичні аспекти роботи вчителів з обдарованою молоддю.
Артур Шопенгауер» вона не тільки розкрила погляди авторитетного німецького мислителя, а й показала правомірність його висновків на прикладі сучасних наукових досліджень. Загалом тема співстраждання виявилася цікавою для учасників семінару, свідченням чому стало жваве обговорення. У своїй доповіді вона закцентувала увагу на амбівалетному впливі мас-медіа на психічне, а як наслідок і фізичне здоров’я людини та звернула увагу на питання соціальної відповідальності працівників медіа сфери. НУБіП України Інна Савицька, завідувач кафедри філософії Національного педагогічного університету ім. Петренко Д. Філософія Бенедикта Спінози в контексті модерних інтерпретація / Вісник Харківського національного університету імені В.Н.
Не стали виключенням й освіта та наука, які, як мінімум в Україні, перебувають у перманентній кризі, в тому числі й через постійне знецінення наукової раціональності. Драгоманова та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Природа і сутність людського – ще одна «гаряче» питання, на яке намагалися звернути увагу мислителі в різні історичні періоди. Не оминула цього питання й аспірантка кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ольга Мацап’як. У доповіді на тему «Співстраждання як вияв людського в людині.
Кандидат історичних наук, доцент. Марія Дмитрівна – вчений, активіст громадського життя, публіцист. Мала широкі наукові інтереси, висококваліфікований викладач, організатор навчально-методичної та науково-дослідної роботи кафедри. Мала 20 наукових робіт. В 1958 та 1961 роки під її керівництвом видавалися збірки наукових праць кафедри марксизму-ленінізму. Неодноразово вибиралась членом парткому інституту, депутатом Обласної Ради, виступала з лекціями перед трудящими міста та області, друкувалась у місцевій пресі.
Реєстрація делегатів з 13 год. В фойє актової зали (при собі мати документ, що посвідчує особу). Художня творчість як тип свідомості / І. Мистецтвознавство. – 2012.
У статті розглядається проблема кризи системи цінностей в умовах радикальних соціально-економічних перетворень. Автор описує роль системи цінностей у житті суспільства. Наведено причини та наслідки процесу атомізації … У сучасному світі важко переоцінити роль комунікацій. Їх вплив поширюється на усі соціальні простори, вони визначають напрямки розвитку політичних та економічних відносин.
3) заходи Конференції мають доволі помірну тривалість і є орієнтованими на дискусію. Підготовив двох кандидатів наук, одного доктора наук. У статті досліджується процес політичного представництва у перехідному суспільстві. Наголос зроблено на визначенні специфіки https://ptaxa.com.ua/ партійної діяльності у процесі політичного представництва. Акцентовано увагу на дилемі … В статті розглядається феномен ресентименту, який колись використав Ніцше для викриття потенційно руйнівних (саморуйнівних) сил всередині людини та культури.
З 1931 по ве-ресень 1941 був завідувачем кафедри марксизму-ле-нінізму Дніпропетровського інженерно-будівельно-го інституту. З 1941 по 1944 роки знаходився в евакуації в Новосибірську. З 1944 по 1955 роки – завідувач кафедри марксизму-ленінізму Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту (з 18 лютого 1955 по 1957 роки – завідувач кафедри політичної економії). В 1950 році захистив дисертацію на звання кандидата економічних наук. Наукових праць не має.