Отриманим відваром протирайте обличчя вранці і ввечері. Впливаючи на обмін електролітів, сік кульбаби сприяє зменшенню болів в суглобах при подагрі. Його приймають як потогінний, http://finforum.org/topic/544-валютный-рынок-в-контексте-выборов-2010-архив-за-но/page__st__2320 жарознижуючий і легеневе засіб. Ложку висушеного кульбаби, залийте однією склянкою води, кип’ятіть 1 хвилину, залиште настоюватися на 1 годину, потім процідіть.
Через їх раннє цвітіння ні є першою їжею для бджіл. Так само рослина має цілющі властивості. З нього роблять ліки, деякі роблять з нього салат і навіть варення. Прийняті перед їжею 2-3 столові ложки соку кульбаби в суміші з іншими корисними травами дадуть організму практично всі необхідні йому речовини.
Період цвітіння припадає на квітень-травень, а також на початок літа. Плодоносить довго, з початку літа і фактично до середини осені – з одного жовтої квітки виходить близько 200 насіння. Свіжі та соковиті листя пошинкуйте і пропустіть через м’ясорубку. Подрібнене рослина помістіть в спеціальний х / б мішечок і вичавіть сік.
Кульбаба можна зустріти в складі комплексних фіточаїв з самим різним спектром застосування. Надає болезаспокійливу, жовчо-та сечогінну, відхаркувальну, протизапальну, потогінну, спазмолітичну, проносне, заспокійливе, тонізуюче дії. Улюблені місця зростання – уздовж доріг, поблизу житла, на газонах, клумбах і грядках. Активно заселяє луки, сади, галявини, узлісся і береги водойм, гірську місцевість. Поширений в субтропічних, холодних і помірних кліматичних поясах. На території України (навіть в тундрової зоні), Білорусі, України зустрічається повсюдно.
Кульбаба допомагає зменшити набряки і позбутися від болю в суглобах при втиранні в них свіжого соку. Для чоловічого здоров’я буде корисний салат з молодого листя і пелюсток кульбаби. Такий салат добре діє на статеву чоловічу систему. Коріння промивають, очищають від землі і сушать при температурі 40 градусів в духовій шафі. Їх можна попередньо перед сушінням перемолоти або порізати і розкласти тонким шаром і висушити. Сам собою жовту квітку складається з кошика маленьких квіточок.
Кульбаба використовується людиною з давніх-давен. У країнах Західної Європи він давно культивується як садова рослина. З молодих листочків кульбаби готують вітамінні салати, пюре, варять борщ і супи. Салат з кульбаб корисний при авітамінозі, він покращує обмін речовин і допомагає повернути стрункість фігури.
Використання матеріалів сайту можливе тільки при наявності прямого, відкритого для пошукових систем, посилання. Нерівномірне економічне відновлення за секторами та регіонами через наслідки російської агресії. Матеріали сайту дозволяється використовувати безкоштовно з обов’язковим гіперпосиланням на відповідний матеріал
Його застосовують для багатьох масок для обличчя. Він зволожує, відбілює, живить і омолоджує шкіру. Допомагає видаляти відмерлі клітини і надає шкірі еластичність.
У кульбабах корисно все, починаючи від кореня і закінчуючи квіткою. З нього роблять різні настоянки, перетирають в порошок, виготовляють сік, каву, чай, вино, масло, мед і навіть варення. З цієї рослини варять супи і готують салати. У Китаї, всі частини кульбаби використовують як жарознижувальний, тонізуючий і потогінний засіб. Його прописують при поганому апетиті, фурункульозі, запаленні лімфатичних залоз, різних шкірних захворюваннях, при недостатності молока у годуючих матерів.